دلسوزی یا فرصت سوزی؟

       چندیست شورای شهر مشغول بررسی گزینه های پیشنهادی اعضاء جهت تصدی پست شهردار بناب است، که در بین این گزینه ها، افرادی کارشناس و مدیر در امور شهری و شهرداری به چشم می خورد، در این میان عزیزان و دلسوزان زیادی پیگیر موضوع بوده و هستند و از مجاری مختلف موضوعات طرح شده در شورا را بررسی و پیگیری می کنند و بعضا راهنماییهای لازم را با واسطه یا بی واسطه به اعضاء انتقال می دهند که جای بسی خوشحالی و مسرت است که افرادی در جامعه هستند که درد شهر و دغدغه هایشان قابل احترام و ستودنی است.

شورای شهر

       همشهریان عزیز، با تشکر از پی گیریهای بجا و مستمر شما عزیزان، لازم به توضیح است که، گزینه های مطرح شده، در دست بررسی ست، و این بررسی ها به نتیجه ای مطلوب منتج نخواهد شد مگر در "آرامش"، "اعتماد" و "احترام" به نظر منتخبین، مطمئن باشید نظرات و دغدغه های شما عزیزان، همان نظرات و دل مشغولی های اعضای شورا می باشد، و برای ثمربخش بودن این تلاشها، علاوه بر راهنماییهای شما، نیازمند اعتماد شما عزیزان هم هستیم.

       تلاشها و تبلیغات عده ای خاص بر روی یک گزینه، نشان از علاقۀ آن عده به تعالی امور شهریست که این نیز ستودنی ست، ولی فشار بر اعضاء برای انتخاب آن گزینه، باعث از بین رفتن آرامش در فضای جلسات شورا شده و انتخاب را با اما و اگرهایی مواجه خواهد کرد.

       همشهریان عزیز، گزینه های مطرح شده، برای ارائۀ برنامه های خود دعوت شده اند، چند نفر از این عزیزان برنامه های خود را در شورا مطرح کرده اند و چند نفر از مدعوین به خاطر جو حاکم بر شهر از آمدن به جلسۀ شورا انصراف داده اند، در حالیکه، انصراف دهندگان، سابقۀ شهرداری در مناطق تبریز و چند شهرستان را در کارنامۀ کاری خود دارند، که متاسفانه مشخص شده که عده ای از عزیزان از روی دلسوزی!!! برای شهر!!! اطلاعات غلط به دعوت شدگان می دهند تا میدان برای گزینۀ آنها هموار گردد!

       همشهریان عزیز، تماسهای شبانه، پیامکهای هدفدار و پیامهای الکترونیک خاص، باعث "کاهش" انتخاب کارشناسانه و منطقی خواهد شد، اعضای شورا را راهنمایی کنید و به انتخابشان اعتماد کنید.

      انتظار شما عزیزان از شورا، انتظاریست بجا و معقول، ولی ممزوج شدن این انتظارات با احساسات و استفادۀ ابزاری از وضعیت موجود، باعث خدشه دار شدن و انحراف شورا از مسیر خود خواهد شد.

"امیدوارم این دلسوزیها، به فرصت سوزی منجر نشود"

/ 3 نظر / 44 بازدید
یک دوست

سلام آقای حدادی موفق باشید، امیدوارم گفته های شما صادقانه باشد و مثل بعضیها سیاسی کاری و به قول خودتون وقت سوزی نباشد. موفق باشید.

صادق

سلام چطوری داداش؟ داداش مطالب به این توپی داری دمت گرم به انجمن سر بزن منتظریم داداش

کهتری

با سلام بر مهندس عزیز، متن بیانیه قطع همکاری هیات تحریریه بناب نیوز: http://sarbalayi.blogfa.com/post/116